ABB Busch-Jaeger AP plus Combinatie Ra KV 3V wis + plaat opb B-ap+ wit - 2TKA00006266
Artikelnummer: 26706610 | Fabrikantnummer: 2TKA00006266 | EAN: 6438199038889
Het productnummer van de fabrikant is 2TKA00006266. Het EAN nummer is 6438199038889. Het interne artikelnummer is 26706610.
| Klasse |
Combinatie schakelaar/wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
AP plus
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Schakelmateriaalhoogte | 58 mm |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Uitvoering wandcontactdoos | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaalbreedte | 81.6 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 197.5 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
ABB Busch-Jaeger AP Plus opbouw wissel wipschakelaar en twee wandcontactdoos met randaarde crèmewit
Artikelnummer: 21242022
Fabrikantnummer: 2CKA001686A0014
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26706610
Fabrikantnummer: 2TKA00006266