ABB Busch-Jaeger AP plus Schak Wis + plaat opb B-ap+ wit - 2TKA00006244
Artikelnummer: 26706592 | Fabrikantnummer: 2TKA00006244 | EAN: 6438199038469
Het productnummer van de fabrikant is 2TKA00006244. Het EAN nummer is 6438199038469. Het interne artikelnummer is 26706592.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
AP plus
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Aantal wippen | 1 |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaalhoogte | 43 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaalbreedte | 81.6 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 81.6 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
ABB Busch-Jaeger AP Plus opbouw wissel wipschakelaar crèmewit
Artikelnummer: 21240953
Fabrikantnummer: 2CKA001042A1010
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26706592
Fabrikantnummer: 2TKA00006244