ABB Busch-Jaeger AP plus Schak Wis/wis + plaat opb B-ap+ alpine wit - 2TKA00006263
Artikelnummer: 26706607 | Fabrikantnummer: 2TKA00006263 | EAN: 6438199038858
Het productnummer van de fabrikant is 2TKA00006263. Het EAN nummer is 6438199038858. Het interne artikelnummer is 26706607.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
AP plus
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Aantal wippen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaalhoogte | 43 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaalbreedte | 81.6 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 139.55 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
ABB Busch-Jaeger AP Plus opbouw dubbele wisselschakelaar met wipschakelaar alpinwit
Artikelnummer: 21270552
Fabrikantnummer: 2CKA001042A1029
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26706607
Fabrikantnummer: 2TKA00006263