ABB Busch-Jaeger AP plus WCD KV dubbel + plaat opb B-ap+ alpine wit - 2TKA00006253
Artikelnummer: 26706599 | Fabrikantnummer: 2TKA00006253 | EAN: 6438199038759
Het productnummer van de fabrikant is 2TKA00006253. Het EAN nummer is 6438199038759. Het interne artikelnummer is 26706599.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
AP plus
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Schakelmateriaalhoogte | 48 mm |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Model | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aardcontact | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 84.2 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 121.7 mm |
| Categorieën |
Busch jaeger
Stopcontacten Schakelmateriaal |
ABB Busch-Jaeger AP Plus opbouw wandcontactdoos 2-voudig zonder randaarde alpinwit
Artikelnummer: 23328542
Fabrikantnummer: 2TKA00003932
ABB Busch-Jaeger AP Plus opbouw wandcontactdoos 2-voudig zonder randaarde alpinwit
Artikelnummer: 23328530
Fabrikantnummer: 2TKA00003930
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26706599
Fabrikantnummer: 2TKA00006253