ABB Busch-Jaeger AP WCD Ra + plaat opb ap creme - 2CKA002041A0170
Artikelnummer: 26686894 | Fabrikantnummer: 2CKA002041A0170 | EAN: 4011395090176
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA002041A0170. Het EAN nummer is 4011395090176. Het interne artikelnummer is 26686894.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
AP
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Slagvastheid | IK03 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 80 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 80 mm |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 49 mm |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Categorieën |
Ap plus cremewit
Opbouw Busch jaeger Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26686894
Fabrikantnummer: 2CKA002041A0170