ABB Busch-Jaeger Art linear Infoline CPL V impulsdrukker art-wit - 2CKA001582A0445
Artikelnummer: 24170614 | Fabrikantnummer: 2CKA001582A0445 | EAN: 4011395327968
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001582A0445. Het EAN nummer is 4011395327968. Het interne artikelnummer is 24170614.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Art linear
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Hoogte | 69.5 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Breedte | 69.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele drukker |
| Diepte | 15.55 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 24170614
Fabrikantnummer: 2CKA001582A0445