ABB Busch-Jaeger Balance CPL V digitale radio si-B-matzwart - 2CKA008200A0293
Artikelnummer: 26612403 | Fabrikantnummer: 2CKA008200A0293 | EAN: 4011395362044
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA008200A0293. Het EAN nummer is 4011395362044. Het interne artikelnummer is 26612403.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Balance
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 76 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 135 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Samenstelling | Centraalplaat |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiepte | 154 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26612403
Fabrikantnummer: 2CKA008200A0293