ABB Busch-Jaeger Balance Jal Timer set 2V - 2CKA006410A0415
Artikelnummer: 26612397 | Fabrikantnummer: 2CKA006410A0415 | EAN: 4011395361993
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA006410A0415. Het EAN nummer is 4011395361993. Het interne artikelnummer is 26612397.
| Klasse |
Jaloezie besturing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Balance
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Nom. spanning | 230 V |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Max. schakelvermogen | 690 W |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Autonomie | 87600 h |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaeger