ABB Busch-Jaeger Balance Miva-Toiletset vde0834 si-B-matzwart - 2TKA00005976
Artikelnummer: 26612405 | Fabrikantnummer: 2TKA00005976 | EAN: 6438199031743
Het productnummer van de fabrikant is 2TKA00005976. Het EAN nummer is 6438199031743. Het interne artikelnummer is 26612405.
| Klasse |
Miva schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Balance
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zwart |
| Schakelmateriaalhoogte | 75 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 150 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Schakelmateriaaldiepte | 190 mm |
| Nom. spanning AC | 230 - 230 V |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26612405
Fabrikantnummer: 2TKA00005976