ABB Busch-Jaeger Basiselement multimedia Antennecontactdoos Cai ster - 2CKA000230A1554
Artikelnummer: 26724913 | Fabrikantnummer: 2CKA000230A1554 | EAN: 4011395357927
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA000230A1554. Het EAN nummer is 4011395357927. Het interne artikelnummer is 26724913.
| Klasse |
Antennecontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Basiselement multimedia
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Oppervlaktebescherming | Metallic |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 30 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal outputs | 2 |
| Aansluitdemping bij 860 MHz | 4.5 dB |
| Aansluitdemping bij 2150 MHz | 5.5 dB |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Model | Einddoos |
| Categorieën |
Antennes
Coax en data |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26724913
Fabrikantnummer: 2CKA000230A1554