ABB Busch-Jaeger Cylon Sensoren En thermostaten fa-THC smart sensor temperatuur + RH + co - 2CQG505563R1011
Artikelnummer: 23549694 | Fabrikantnummer: 2CQG505563R1011 | EAN: 5391539125742
Het productnummer van de fabrikant is 2CQG505563R1011. Het EAN nummer is 5391539125742. Het interne artikelnummer is 23549694.
| Klasse |
Slimme thermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Cylon
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Diepte | 19 mm |
| Hoogte | 129 mm |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Communicatieprotocol | Overig |
| Aansluiting | Overig |
| Meetbereik | -10 - 50 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 23549694
Fabrikantnummer: 2CQG505563R1011