ABB Busch-Jaeger Cylon Sensoren En thermostaten VFG54 NTC10K contact temperatuursensor - 2CQG505112R2021
Artikelnummer: 23550431 | Fabrikantnummer: 2CQG505112R2021 | EAN: 5391539124356
Het productnummer van de fabrikant is 2CQG505112R2021. Het EAN nummer is 5391539124356. Het interne artikelnummer is 23550431.
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Cylon
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Trendweergave | Nee |
| Opnemertype | Overig |
| Met behuizing | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 1 |
| Type voeding | Overig |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Geschikt voor kanaalmontage | Nee |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Vaste kabel aan opnemer | Nee |
| Aantal meetbereiken | 1 |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lucht | Ja |
| Geschikt voor gassen | Ja |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 24 - 24 V |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Dekselbevestiging | Overig |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Opnemerelement binnen behuizing | Ja |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Aantal uitgangssignalen | 1 |
| Offset instelling mogelijk | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Toepassingsgebied | Overig |
| Hoogte behuizing | 50 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Ja |
| Aantal meetpunten | 1 |
| Breedte behuizing | 65 mm |
| Tolerantie | 1 % |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 90 °C |
| Diepte behuizing | 37.5 mm |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | -50 - 130 °C |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 23550431
Fabrikantnummer: 2CQG505112R2021