ABB Busch-Jaeger Draadloos, Balance Foh-Bedieningswip dubbel balance alpinwit 10 stuks - 2CKA006730A0163
Artikelnummer: 23620016 | Fabrikantnummer: 2CKA006730A0163 | EAN: 4011395315033
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA006730A0163. Het EAN nummer is 4011395315033. Het interne artikelnummer is 23620016.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Draadloos, Balance
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Breedte | 54.9 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Diepte | 54.9 mm |
| Hoogte | 8.9 mm |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Tweedelige drukker |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 23620016
Fabrikantnummer: 2CKA006730A0163