ABB Busch-Jaeger Future Afdekraam 5V F-ivoor - 2CKA001754A4172
Artikelnummer: 26640794 | Fabrikantnummer: 2CKA001754A4172 | EAN: 4011395003886
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001754A4172. Het EAN nummer is 4011395003886. Het interne artikelnummer is 26640794.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Future
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 80 mm |
| Slagvastheid | IK03 |
| Inbouwbreedte | 64 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 80 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Aantal eenheden | 5 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Diepte | 11 mm |
| Inbouwhoogte | 64 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 5 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 5 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 71 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26640794
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4172