ABB Busch-Jaeger Future, Axcent, Carat CPL Usb-C 65W voeding F-matwit - 2CKA006400A0451
Artikelnummer: 26612389 | Fabrikantnummer: 2CKA006400A0451 | EAN: 4011395354797
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA006400A0451. Het EAN nummer is 4011395354797. Het interne artikelnummer is 26612389.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Future, Axcent, Carat
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Samenstelling | Centraalplaat |
| Draagring | Nee |
| Gebruik | USB |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 67 mm |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Schakelmateriaaldiepte | 67 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaalhoogte | 22.81 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26612389
Fabrikantnummer: 2CKA006400A0451