ABB Busch-Jaeger Future wandcontactdoos met randaarde 3-voudig voor wandgoot Cremewit/elektrowit - 2CKA002056A0070
Artikelnummer: 21241215 | Fabrikantnummer: 2CKA002056A0070 | EAN: 4011395031773
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA002056A0070. Het EAN nummer is 4011395031773. Het interne artikelnummer is 21241215.
Wandcontactdoos met randaarde en steekklemmen.
- 3-voudig op een 1-delige sokkel.
- Voor wandgootinstallaties.
- Niet combineerbaar met andere apparaten onder meervoudige afdekramen.
- 2-polig (2P + PE).
- Nominale spanning: 250 V~.
- Nominale stroom: 16 A.
- De aansluitklemmen van de wandcontactdoos zijn volgens VDE 0620-1 goedgekeurd als verbindingsklemmen.
- Kleur: ivoorwit.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Future
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 81 mm |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 152 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Schakelmateriaaldiepte | 37 mm |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal contactdozen | 3 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Categorieën |
Cremewit
Future linear Busch jaeger Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21241215
Fabrikantnummer: 2CKA002056A0070