Abb Busch-jaeger axcent wandmodule 1 richting decorelement indirect kunststof - 2CKA001510A0005
Artikelnummer: 21242734 | Fabrikantnummer: 2CKA001510A0005 | EAN: 4011395132753
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001510A0005. Het EAN nummer is 4011395132753. Het interne artikelnummer is 21242734.
IceLight wandmodule, 1 lichtrichting.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Future, Solo, Axcent, Carat, IceLig
Toon alle producten in deze serie |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Hoogte/diepte | 63 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 35 mm |
| Uitvoering van raster/reflector | Glanzend |
| Type toebehoren/onderdelen | Reflector |
| Categorieën | Armaturen |
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 1-voudig studiowit mat
Artikelnummer: 21242804
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4414
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 5-voudig zwart mat
Artikelnummer: 21242630
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4423
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 4-voudig studiowit
Artikelnummer: 21241059
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4238
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 2-voudig studiowit mat
Artikelnummer: 21242558
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4415
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 4-voudig zwart mat
Artikelnummer: 21243153
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4422
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 3-voudig studiowit
Artikelnummer: 21242399
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4237
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 1-voudig studiowit
Artikelnummer: 21241440
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4235
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 3-voudig zwart mat
Artikelnummer: 21242467
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4421
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 2-voudig studiowit
Artikelnummer: 21243052
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4236
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21242734
Fabrikantnummer: 2CKA001510A0005