ABB Busch-Jaeger icelight wandmodule 1 richting RSI - 2CKA001510A0003
Artikelnummer: 21241462 | Fabrikantnummer: 2CKA001510A0003 | EAN: 4011395132739
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001510A0003. Het EAN nummer is 4011395132739. Het interne artikelnummer is 21241462.
Wandmodule Reflex SI/SI met 1 lichtrichting voor omgevings-, sfeer- en oriënteringsverlichting.
- Lichtuitstraling naar boven of beneden.
- Voor opname van decor-inleggers type 2144-19, 2144/1x-19 en 2144/2x-19.
- Standaard-inlegger 2144-19 bij levering voorgemonteerd.
- Afmetingen (h x b x d): 54 mm x 54 mm x 15 mm.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Reflex SI, IceLight
Toon alle producten in deze serie |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte/diepte | 54 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering van raster/reflector | Glanzend |
| Lengte | 34.6 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Reflector |
| Categorieën | Armaturen |
ABB Busch-Jaeger Reflex SI Afdekraam 2-voudig cremewit
Artikelnummer: 21241725
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0621
ABB Busch-Jaeger SI Afdekraam 1-voudig Cremewit
Artikelnummer: 21241809
Fabrikantnummer: 2CKA001725A1489
ABB Busch-Jaeger Reflex SI afdekraam 3-voudig alpinwit
Artikelnummer: 21241674
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0944
ABB Busch-Jaeger Reflex SI afdekraam 4-voudig alpinwit
Artikelnummer: 21240974
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0951
ABB Busch-Jaeger Reflex SI Afdekraam 1-voudig cremewit
Artikelnummer: 21240617
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0613
ABB Busch-Jaeger Reflex SI afdekraam 2-voudig alpinwit
Artikelnummer: 21240811
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0936
ABB Busch-Jaeger Reflex SI Afdekraam 3-voudig cremewit
Artikelnummer: 21242431
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0639
ABB Busch-Jaeger Reflex SI Afdekraam 1-voudig Wit
Artikelnummer: 21243311
Fabrikantnummer: 2CKA001725A1494
ABB Busch-Jaeger Reflex SI afdekraam 1-voudig alpinwit
Artikelnummer: 21271496
Fabrikantnummer: 2CKA001725A0928
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21241462
Fabrikantnummer: 2CKA001510A0003