ABB Busch-Jaeger LICHTSIGNAAL SOKKEL INB - 2CKA001511A0062
Artikelnummer: 21242316 | Fabrikantnummer: 2CKA001511A0062 | EAN: 4011395058800
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001511A0062. Het EAN nummer is 4011395058800. Het interne artikelnummer is 21242316.
Lichtsignaalsokkel (leeg).
- Zonder lens.
- Nominale spanning: 250 V~.
- Verlichtbaar door montage van het lampje 8350, 8352, 8353, 8337-1, 8345-1 en 8344-1 en LED-verlichtingsunits.
| Klasse |
Lichtsignaaleenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Balance, SI, Future, Solo, Axcent,
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Met lichtbron | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Lamptype | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Kleur | Blauw |
| Schakelmateriaaldiepte | 39 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Met knipperlicht | Nee |
| Met vast symbool/opdruk | Nee |
| Max. lampvermogen | 5 W |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Met uitwisselbaar symbool | Ja |
| Samenstelling | Inzetstuk |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Toepassing als drukker | Maakcontact (NO) |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb Busch-jaeger led rood inzet compleet 2 ma
Artikelnummer: 11329876
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0784
ABB Busch-Jaeger glimlampje 230V/0.4mA
Artikelnummer: 21242243
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0545
ABB Busch-Jaeger lens rood v lichtsignaal SI
Artikelnummer: 21241706
Fabrikantnummer: 2CKA001512A0201
ABB Busch-Jaeger gloeilampje v schak+imp 12V/40mA
Artikelnummer: 21241994
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0289
Abb Busch-jaeger led blauw inzet compleet 2 ma
Artikelnummer: 11329885
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0787
Abb Busch-jaeger led rood inzet compleet 0.5 ma
Artikelnummer: 11329870
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0782
Abb Busch-jaeger led rood inzet los 0.5 ma
Artikelnummer: 20034779
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0791
Abb Busch-jaeger led V pulsdr 8-15V DC
Artikelnummer: 20224709
Fabrikantnummer: 2CKA001784A0313
Abb Busch-jaeger CPL overgangsplaat B-si S-studiowit
Artikelnummer: 20841005
Fabrikantnummer: 2CKA001710A4096
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaeger