ABB Busch-Jaeger Ocean Schak Wis opb ip44 ocean - 2CKA001085A1638
Artikelnummer: 26619568 | Fabrikantnummer: 2CKA001085A1638 | EAN: 4011395346785
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001085A1638. Het EAN nummer is 4011395346785. Het interne artikelnummer is 26619568.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Ocean
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Montagewijze | Opbouw |
| Slagvastheid | IK04 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Schakelmateriaalbreedte | 55 mm |
| Kleur | Blauw |
| Schakelmateriaalhoogte | 102 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Aantal wippen | 1 |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Functie verlichting | Oriëntatie |
| Verlichting | Optioneel |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Optioneel |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaaldiepte | 74 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 26619568
Fabrikantnummer: 2CKA001085A1638