ABB Busch-Jaeger THERMOSTAAT INB 250V NC NACHT - 2CKA001032A0484
Artikelnummer: 21240701 | Fabrikantnummer: 2CKA001032A0484 | EAN: 4011395044124
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001032A0484. Het EAN nummer is 4011395044124. Het interne artikelnummer is 21240701.
Elektronische kamerthermostaatsokkel met ingebouwde schuifschakelaar en controlelampje voor de nachtverlaging van 4 K.
- Het schakelcontact opent als de ingestelde temperatuur bereikt is.
- Met klauwbevestiging.
- Met afzonderlijke aansluiting voor tijdgestuurde nachtverlaging (4 K).
- Nominale spanning: 230 V~.
- Nominale stroom: 10 A.
- Temperatuurbereik apparaat: 5 °C tot 30 °C.
- Schakeltemperatuur-differentie: ± 0,5 K.
- EN 60730-2-9, British Standard EN 60669-2-1.
- Geschikt voor montage in standaard inbouwdoos volgens DIN 49073, deel 1. Voor de regeling dient men ventielen te gebruiken die ?stroomloos gesloten? zijn, zoals bijvoorbeeld artikelnr. 6164/10-xxx.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Balance, SI, Future, Solo, Axcent,
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Hoogte | 71 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 31 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Aansluiting | 3-draads |
| Regelkarakteristiek | P |
| Aantal uitgangen koeling | 0 |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Meetbereik | 5 - 30 °C |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Differentiewaarde | 0 - 0 K |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Verbreekcontact (NC) |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 1-voudig aluzilver
Artikelnummer: 21242587
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4301
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 1-voudig studiowit mat
Artikelnummer: 21242804
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4414
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 2-voudig aluzilver
Artikelnummer: 21242308
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4302
ABB Busch-Jaeger Axcent Afdekraam 1-voudig Wit
Artikelnummer: 21243392
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4331
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 1-voudig antraciet
Artikelnummer: 21241010
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4240
ABB Busch-Jaeger Pure stainless steel afdekraam 1-voudig RVS
Artikelnummer: 21242314
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4317
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 1-voudig studiowit
Artikelnummer: 21241440
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4235
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 2-voudig antraciet
Artikelnummer: 21242780
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4241
ABB Busch-Jaeger Future linear afdekraam 2-voudig studiowit
Artikelnummer: 21243052
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4236
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21240701
Fabrikantnummer: 2CKA001032A0484