ABB Componenten ARIA Aria 32 kast met 3 punt sluiting handgr. - 4TBA831307C0100
Artikelnummer: 26566707 | Fabrikantnummer: 4TBA831307C0100 | EAN: 5411815234644
Het productnummer van de fabrikant is 4TBA831307C0100. Het EAN nummer is 5411815234644. Het interne artikelnummer is 26566707.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Aria
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 215 mm |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 170 mm |
| Kleur | Grijs |
| Koppelbaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 315 mm |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| Met deur | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyester |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 80 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 29.42 N |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten ARIA Aria Bevestigingsvoetjes inox (set 4ST.)
Artikelnummer: 23385835
Fabrikantnummer: 4TBA831000C0100
ABB Componenten ARIA Aria Bev. voetjes kunststof (set 4ST.)
Artikelnummer: 23385842
Fabrikantnummer: 4TBA831001C0100
ABB Componenten ARIA Aria Luchtinlaat ip44 (set 2ST.)
Artikelnummer: 23385846
Fabrikantnummer: 4TBA831009C0100
ABB Componenten ARIA Aria 32 montageplaat (staal)
Artikelnummer: 23385847
Fabrikantnummer: 4TBA831026C0100
ABB Componenten ARIA Aria 32 montageplaat (pertinax)
Artikelnummer: 23385849
Fabrikantnummer: 4TBA831027C0100
ABB Componenten ARIA Aria 32 montageframe (12 modules)
Artikelnummer: 23385850
Fabrikantnummer: 4TBA831030C0100
ABB Componenten ARIA Aria 32 montagepl. (staal geperforeerd)
Artikelnummer: 23385912
Fabrikantnummer: 4TBA831332C0100
ABB Componenten POLYSAFE Profielhalfcilinder 1242 E
Artikelnummer: 23502195
Fabrikantnummer: 4TBP832031C0100
ABB Componenten SLOT PR H-CYL DUBBELBAARD
Artikelnummer: 23636989
Fabrikantnummer: 4TBP832029C0100
ABB Componenten POLYSAFE Slot PR H-CYL driek 8MM
Artikelnummer: 23665810
Fabrikantnummer: 4TBP832033C0100
Abb Profielhalfcilinder v2432e
Artikelnummer: 23665811
Fabrikantnummer: 4TBP832030C0100
ABB Componenten POLYSAFE Slot PR H-CYL vierk 8MM
Artikelnummer: 24106561
Fabrikantnummer: 4TBP832032C0100
ABB Componenten POLYSAFE Slot PR H-CYL 405e
Artikelnummer: 24106566
Fabrikantnummer: 4TBP832466R0100
ABB Componenten POLYSAFE Profielhalfcilinder Driehoek 11MM
Artikelnummer: 24106578
Fabrikantnummer: 4TBP832034C0100
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26566707
Fabrikantnummer: 4TBA831307C0100