Abb Comfortline A wandkast 1B 7re ral9016 klasse ii ip44 - 2CPX052030R9999
Artikelnummer: 23228437 | Fabrikantnummer: 2CPX052030R9999 | EAN: 4011617520306
Omschrijving
Abb ComfortLine kwh meterkast (leeg)
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX052030R9999. Het EAN nummer is 4011617520306. Het interne artikelnummer is 23228437.
Aanvullende informatie
Comfortline
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
ComfortLine
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK07 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Breedte | 300 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 215 mm |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 1100 mm |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Aantal rijen | 7 |
| Aantal modulen | 84 |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Plaatdikte deur/deksel | 0.9 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 51 |
| Inwendige diepte | 207 mm |
| Inbouwdiepte | 190.1 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Materiaal behuizing | Staal/kunststof |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Abb Comfortline A wandkast 1B 7re ral9016 klasse ii ip44
Artikelnummer: 23228437
Fabrikantnummer: 2CPX052030R9999