ABB Componenten TriLine-C Dakplaat T.B.V TZ kabelinvoerpl., BXD 1359x425mm - 2CPX047116R9999
Artikelnummer: 26324995 | Fabrikantnummer: 2CPX047116R9999 | EAN: 4011617471165
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047116R9999. Het EAN nummer is 4011617471165. Het interne artikelnummer is 26324995.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Hoogte | 12 mm |
| Met ontluchting | Nee |
| Diepte | 425 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 425 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1374 mm |
| Breedte | 1359 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb Metalen flensplaat
Artikelnummer: 11015098
Fabrikantnummer: 2CPX010458R9999
Abb Flensplaat 4XM20/M25 22XM20
Artikelnummer: 10504858
Fabrikantnummer: 2CPX010454R9999
Abb Flensplaat membraan 52 kabel max.
Artikelnummer: 10500814
Fabrikantnummer: 2CPX010450R9999
Abb Flensplaat V.V. 8xkabelinvoer
Artikelnummer: 20089328
Fabrikantnummer: 2CPX010850R9999
Abb Flensplaat V.V. 2X kabeltule
Artikelnummer: 20200517
Fabrikantnummer: 2CPX010456R9999
Abb Flensplaat V.V. 1xkabeltule
Artikelnummer: 20884742
Fabrikantnummer: 2CPX010852R9999
Abb Flensplaat 1M63/M50 2XM32/M20
Artikelnummer: 10500817
Fabrikantnummer: 2CPX010452R9999
Abb Flensplaat 4XM20/M25 22XM20 set Á 10ST.
Artikelnummer: 21027324
Fabrikantnummer: 2CPX010455R9999
Abb Flensplaat 1M63/M50 2XM32/M20 set Á 10ST.
Artikelnummer: 21027582
Fabrikantnummer: 2CPX010453R9999
ABB INVPLT 2CPX010451R999 SE10
Artikelnummer: 22638704
Fabrikantnummer: 2CPX010451R9999
ABB INVPLT 2CPX010459R999 SE10
Artikelnummer: 22638705
Fabrikantnummer: 2CPX010459R9999
ABB INVPLT 2CPX010461R999 SE10
Artikelnummer: 22638706
Fabrikantnummer: 2CPX010461R9999
ABB Componenten FLENSPL 11 KABINV
Artikelnummer: 23636543
Fabrikantnummer: 2CPX010851R9999
ABB Componenten TwinLine Flensplaat V.V. 3X kabeltule
Artikelnummer: 23665505
Fabrikantnummer: 2CPX010457R9999
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26324995
Fabrikantnummer: 2CPX047116R9999