ABB Componenten TriLine-C Dakplaat T.B.V TZ kabelinvoerpl., BXD 859x425mm - 2CPX047114R9999
Artikelnummer: 24161511 | Fabrikantnummer: 2CPX047114R9999 | EAN: 4011617471141
Omschrijving
Dakplaat t.b.v TZ kabelinvoerpl., BxD 859x425mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047114R9999. Het EAN nummer is 4011617471141. Het interne artikelnummer is 24161511.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Hoogte | 12 mm |
| Met ontluchting | Nee |
| Diepte | 425 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 425 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Breedte | 859 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 874 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TriLine-C Dakplaat T.B.V TZ kabelinvoerpl., BXD 859x425mm
Artikelnummer: 24161511
Fabrikantnummer: 2CPX047114R9999