Abb Dakplaat T.B.V TZ kabelinvoerpl. BXD 1109x425mm - 2CPX047115R9999
Artikelnummer: 24173224 | Fabrikantnummer: 2CPX047115R9999 | EAN: 4011617471158
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047115R9999. Het EAN nummer is 4011617471158. Het interne artikelnummer is 24173224.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Hoogte | 12 mm |
| Met ontluchting | Nee |
| Diepte | 425 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 425 mm |
| Breedte | 1109 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1124 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 24173224
Fabrikantnummer: 2CPX047115R9999