Abb Hafonorm aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 2-aansluitingen - 1SPF006939F0003
Artikelnummer: 11298856 | Fabrikantnummer: 1SPF006939F0003 | EAN: 8712507134554
Het productnummer van de fabrikant is 1SPF006939F0003. Het EAN nummer is 8712507134554. Het interne artikelnummer is 11298856.
Aansluitblok voor trafo voor PLS.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafonorm
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 28 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 8 mm |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Hoogte | 18 mm |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Aantal ingangen | 1 |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Ja |
| Categorieën |
Aansluitblok
Componenten Groepenkasten |
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 11298856
Fabrikantnummer: 1SPF006939F0003