Abb Deksel voor ronde centraaldoos - 1SPA007161F0135
Artikelnummer: 20070473 | Fabrikantnummer: 1SPA007161F0135 | EAN: 8712507101495
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007161F0135. Het EAN nummer is 8712507101495. Het interne artikelnummer is 20070473.
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 74 mm |
| Met schroeven | Nee |
| Diepte | 5 mm |
| Verzegelbaar | Nee |
| Diameter | 74 mm |
| Bevestigingswijze | Veerklemdeksel |
| Model | Bouwbeschermingsdeksel |
| Categorieën |
Centraaldoos
Installatiemateriaal |
Abb Centraaldoos rond 100 MM hoog 10x16/19 rondom
Artikelnummer: 10598224
Fabrikantnummer: 1SPA007110F0179
Abb Centraaldoos rond 80MM hoog 10x16/19MM rondom
Artikelnummer: 10598221
Fabrikantnummer: 1SPA007110F0175