ABB HAF Hafobox Deksel 3611 met uitbreekpoorten voor GST18 chassisdelen gerecycled kun - 1SPA007160F9500
Artikelnummer: 23446308 | Fabrikantnummer: 1SPA007160F9500 | EAN: 8712507472823
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007160F9500. Het EAN nummer is 8712507472823. Het interne artikelnummer is 23446308.
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 125 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Diepte | 60 mm |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Breedte | 73 mm |
| Bevestigingswijze | Klik |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Aantal contactdozen | 0 |
| Model | Blinddeksel |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 23446308
Fabrikantnummer: 1SPA007160F9500