ABB HAF Hafobox Deksel T.B.V. 3611 met 2-voudige WCD, creme - 7160.200
Artikelnummer: 26714009 | Fabrikantnummer: 7160.200 | EAN: 8712507025586
Omschrijving
Deksel t.b.v. 3611 met 2-voudige WCD, creme
Het productnummer van de fabrikant is 7160.200. Het EAN nummer is 8712507025586. Het interne artikelnummer is 26714009.
Aanvullende informatie
Créme montagedeksel met geïntegreerde dubbele wandcontactdoos met beschermingscontact voor 3611, incl. bedrading.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 125 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Diepte | 60 mm |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Breedte | 73 mm |
| Bevestigingswijze | Klik |
| Aantal contactdozen | 2 |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Model | Deksel met contactdoos |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Categorieën |
Lasdoos
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product
ABB HAF Hafobox Deksel T.B.V. 3611 met 2-voudige WCD, creme
Artikelnummer: 26714009
Fabrikantnummer: 7160.200
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.