ABB HAF Hafobox Deksel Voor 3640 met snelsluiters, kleur rood - 1SPA007130F0165
Artikelnummer: 26723942 | Fabrikantnummer: 1SPA007130F0165 | EAN: 8712507130198
Omschrijving
Deksel voor 3640 met snelsluiters, kleur rood
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007130F0165. Het EAN nummer is 8712507130198. Het interne artikelnummer is 26723942.
Aanvullende informatie
Rood kabeldoosdeksel voor de 3640, incl. dekselsluiters.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 105 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Diepte | 40 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Rood |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX4 |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Aantal contactdozen | 0 |
| Model | Blinddeksel |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product
ABB HAF Hafobox Deksel Voor 3640 met snelsluiters, kleur rood
Artikelnummer: 26723942
Fabrikantnummer: 1SPA007130F0165