ABB HAF Hafobox Flex-O-box kabeldoos 6MM2 40 stuks verpakt - 4TBB555163C0200
Artikelnummer: 26733099 | Fabrikantnummer: 4TBB555163C0200 | EAN: 4022903041108
Omschrijving
Flex-O-Box Kabeldoos 6mm2 40 stuks verpakt
Het productnummer van de fabrikant is 4TBB555163C0200. Het EAN nummer is 4022903041108. Het interne artikelnummer is 26733099.
Aanvullende informatie
40 stuks Kabeldoos IP65 voorzien van 7 zij-invoeren max 6mm2 en 2 bodem-invoeren – M20 wartels kunnen direct in de doos worden gedraaid.Ook IP65 wanneer de kabels alleen door de vliezen worden gestoken.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
| Klasse |
Doos voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lengte | 110 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
| Kleur | Grijs |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Max. aderdoorsnede | 6 mm² |
| Montagewijze | Universeel |
| Type behuizingsdoorvoer | Dichtmembraan |
| Diepte | 49 mm |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Achterinvoer | Ja |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Voor buisdiameter | 16 mm |
| Aantal invoeren | 9 |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product
ABB HAF Hafobox Flex-O-box kabeldoos 6MM2 40 stuks verpakt
Artikelnummer: 26733099
Fabrikantnummer: 4TBB555163C0200