ABB HAF Hafobox Lasdoos 3611 zonder deksel (einddoos) voor gebruik met GST chassis ger - 1SPA007102F9307
Artikelnummer: 23696250 | Fabrikantnummer: 1SPA007102F9307 | EAN: 8712507473165
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007102F9307. Het EAN nummer is 8712507473165. Het interne artikelnummer is 23696250.
| Klasse |
Doos voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 125 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rechthoekig |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Type behuizingsdoorvoer | Uitbreekpoort |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Max. aderdoorsnede | 6 mm² |
| Uitgerust met | Geen |
| Rijgbaar | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Montagewijze | Wand-/plafondmontage |
| Weersbestendig | Nee |
| Aantal invoeren | 8 |
| Voor buisdiameter | 16 mm |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Montagedoos |
| Diepte | mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 23696250
Fabrikantnummer: 1SPA007102F9307