ABB HAF Hafobox Rood Connectordeksel, 2 X 3P, incl. aansluitdraden - 7130.517
Artikelnummer: 26706989 | Fabrikantnummer: 7130.517 | EAN: 8712507039187
Omschrijving
Rood connectordeksel, 2 x 3p, incl. aansluitdraden
Het productnummer van de fabrikant is 7130.517. Het EAN nummer is 8712507039187. Het interne artikelnummer is 26706989.
Aanvullende informatie
Rood connectordeksel voor de 3640 met 2 x driepolige GST connectoren zwart. Inclusief interne en externe bedrading.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 105 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Diepte | 55 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Rood |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Aantal 3 polige connectoren | 2 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Aantal contactdozen | 0 |
| Model | Geschikt voor snap-in connector (merkspecifiek) |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product
ABB HAF Hafobox Rood Connectordeksel, 2 X 3P, incl. aansluitdraden
Artikelnummer: 26706989
Fabrikantnummer: 7130.517
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.