ABB HAF Hafonorm Hoofdschakelaar 2-polig 40a e202 - 0903.042
Artikelnummer: 26695088 | Fabrikantnummer: 0903.042 | EAN: 4016779650823
Omschrijving
Hoofdschakelaar 2-polig 40A E202
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0903.042. Het EAN nummer is 4016779650823. Het interne artikelnummer is 26695088.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafonorm
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 40 A |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 230 V |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP10 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 9.2 kW |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 230 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aantal schakelaars | |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product