ABB HAF Hafonorm Schroefpatroonhouders 1 X (3 X 63) veilighedenkast - 6965.210
Artikelnummer: 26732123 | Fabrikantnummer: 6965.210 | EAN: 8712507028013
Omschrijving
Schroefpatroonhouders 1 x (3 x 63) Veilighedenkast
Het productnummer van de fabrikant is 6965.210. Het EAN nummer is 8712507028013. Het interne artikelnummer is 26732123.
Aanvullende informatie
Eén krachtgroep 63A diazed met gesloten verhoogd deksel, inclusief nul- en aardrail. Maximale continuebelasting 35A.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
| Klasse |
Smeltveilighedenkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafonorm
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Hoogte | 220 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal groepen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Zekering | Schroefzekering |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product
ABB HAF Hafonorm Schroefpatroonhouders 1 X (3 X 63) veilighedenkast
Artikelnummer: 26732123
Fabrikantnummer: 6965.210
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.