ABB HAF Hafonorm Schroefpatroonhouders 1 X (3 X 63) veilighedenkast - 6965.330
Artikelnummer: 26720985 | Fabrikantnummer: 6965.330 | EAN: 8712507028044
Omschrijving
Schroefpatroonhouders 1 x (3 x 63) Veilighedenkast
Het productnummer van de fabrikant is 6965.330. Het EAN nummer is 8712507028044. Het interne artikelnummer is 26720985.
Aanvullende informatie
Eén krachtgroep 63A, inclusief nul- en aardstrip. Maximale continuebelasting 50A.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB HAF
Specificaties
| Klasse |
Smeltveilighedenkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafonorm
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal groepen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Zekering | Schroefzekering |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb haf
» Meer informatie over Abb haf
Huidige product
ABB HAF Hafonorm Schroefpatroonhouders 1 X (3 X 63) veilighedenkast
Artikelnummer: 26720985
Fabrikantnummer: 6965.330