Abb Hollewanddoos brandwerend voor perilex - 1SPA007127F0220
Artikelnummer: 20799514 | Fabrikantnummer: 1SPA007127F0220 | EAN: 8712507143624
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007127F0220. Het EAN nummer is 8712507143624. Het interne artikelnummer is 20799514.
Brandwerende hollewanddoos met een dubbele tuit 16/19/20 mm, waarin Perilex 16A materiaal kan worden toegepast. Snelbevestiging door de trekbandjes, die eenvoudig zonder gereedschap zijn af te breken.
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Lengte | 79 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 79 mm |
| Kleur | Rood |
| Bouwvorm | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Aantal invoeren | 2 |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Met schroeven | Ja |
| Functiebehoud | E60 |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Met scheidingswand | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Buisvergrendeling | Ja |
| Montagewijze | Holle wand |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Inwendige diepte | 50 mm |
| Spruit | Dubbele spruit |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Nee |
| Buisvergrendeling optioneel | Ja |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Speciale toepassing | Brandbeveiliging |
| Aantal meegeleverde tuiten | 1 |
| Diameter | 79 mm |
| Diepte | 52 - 52 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Ja |
| Voor buisdiameter | 16/19/20 mm |
| Luchtdicht | Nee |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Perilex |
| Categorieën |
Perilex wandcontactdoos
Stopcontacten Schakelmateriaal |