Abb Hafonorm installatiekast met sleuf 177MM 220x110mm ip20 - 1SPF006929F0510
Artikelnummer: 11297341 | Fabrikantnummer: 1SPF006929F0510 | EAN: 8712507096821
Het productnummer van de fabrikant is 1SPF006929F0510. Het EAN nummer is 8712507096821. Het interne artikelnummer is 11297341.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafonorm
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Hoogte | 110 mm |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 90 mm |
| Inbouwdiepte | 90 mm |
| RAL-nummer | 9017 |
| Met montageplaat | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 10 |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Aantal rijen | 1 |
| Inwendige diepte | 77 mm |
| Categorieën |
Componenten
Abb haf hafonorm Groepenkasten |
Abb 2x16/19+1x19/25/32+2x25/32MM inzetstuk
Artikelnummer: 11296543
Fabrikantnummer: 6932.135
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 11297341
Fabrikantnummer: 1SPF006929F0510