Abb TBV perilex materiaal 1x19 MM gietbouw (zonder deksel) - 1SPA007121F0316
Artikelnummer: 20488096 | Fabrikantnummer: 1SPA007121F0316 | EAN: 8712507140432
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007121F0316. Het EAN nummer is 8712507140432. Het interne artikelnummer is 20488096.
Inbouwdoos voor gietbouw, zonder deksel. Geschikt voor montage met behulp van magneten in het gietbouwproces. Geschikt voor 16A perilexmateriaal, met buisvergrendeling d.m.v. klemveer.
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Vorm | Rond |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Bouwvorm | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Met schroeven | Ja |
| Speciale toepassing | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Montagewijze | Gietbouw |
| Verzegelbaar | Nee |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Buisvergrendeling | Ja |
| Voor buisdiameter | 19 mm |
| Aantal invoeren | 1 |
| Diameter | 78 mm |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Inwendige diepte | 50 mm |
| Buisvergrendeling optioneel | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Nee |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Spruit | Tunnelspruit |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Aantal polen klem | 0 |
| Diepte | 52 - 52 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Ja |
| Luchtdicht | Nee |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Perilex |
| Categorieën |
Perilex
Inbouwdoos Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 20488096
Fabrikantnummer: 1SPA007121F0316