ABB HAF Abb Verhogingsring 3 MM, stapelbaar voor H251 - 7129.150
Artikelnummer: 10358071 | Fabrikantnummer: 7129.150 | EAN: 8712507037732
Het productnummer van de fabrikant is 7129.150. Het EAN nummer is 8712507037732. Het interne artikelnummer is 10358071.
Verhogingsring voor H251 en G250.
| Klasse |
Verhogingsrand centraaldoos/inbouwdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Type | H |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Montagewijze | Inbouw |
| Toepassing | Inbouwdoos |
| Diameter | 0 mm |
| Met deksel | Nee |
| Uitbreidingsrand | Nee |
| Vorm | Ovaal |
| Nivelleerhoogte | 3 mm |
| Categorieën |
Standaard
Inbouwdoos Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 10358071
Fabrikantnummer: 7129.150