Abb Hafonorm installatiekast leeg + 2 busboards 3-fase 2x12 modulen kunststof ip20 - 1SPF006964F0860
Artikelnummer: 11297248 | Fabrikantnummer: 1SPF006964F0860 | EAN: 8712507090577
Het productnummer van de fabrikant is 1SPF006964F0860. Het EAN nummer is 8712507090577. Het interne artikelnummer is 11297248.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafonorm
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 75 mm |
| Inbouwdiepte | 75 mm |
| RAL-nummer | 9017 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 330 mm |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal rijen | 2 |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Inwendige diepte | 77 mm |
| Categorieën |
Componenten
Abb haf hafonorm Groepenkasten |
ABB HAF Flexomaat schroefloos B Kar. 16A
Artikelnummer: 11298403
Fabrikantnummer: 1SPF006906F0115
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 11297248
Fabrikantnummer: 1SPF006964F0860
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.