Abb Motorbeveiligingsschakelaar range: 16-20a - 1SAM250000R1013
Artikelnummer: 20384705 | Fabrikantnummer: 1SAM250000R1013 | EAN: 4013614405655
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM250000R1013. Het EAN nummer is 4013614405655. Het interne artikelnummer is 20384705.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Hoogte | 97.8 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 7.5 kW |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 16 kA |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 16 - 20 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 300 - 300 A |
| Verliesvermogen | 6.9 W |
| Diepte | 85.4 mm |
| Categorieën |
Thermische beveiliging
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 20384705
Fabrikantnummer: 1SAM250000R1013