Abb Verzamelrail voor 5 MS116/MS132 ie=65a zonder hulpcontact - 1SAM201906R1105
Artikelnummer: 10582471 | Fabrikantnummer: 1SAM201906R1105 | EAN: 4013614400711
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM201906R1105. Het EAN nummer is 4013614400711. Het interne artikelnummer is 10582471.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 225 mm |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Kleur | Grijs |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor aantal apparaten | 5 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 14 mm |
| Nom. continustroom Iu | 65 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Aantal polen | 15 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 100 kA |
| In te korten op maat | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 12.6 |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Abb Motorbeveiligingsschakelaar range 0,4-0,63a
Artikelnummer: 10554676
Fabrikantnummer: 1SAM250000R1004
Artikelnummer: 10582471
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1105