Hager Afdekplaat schroefpatroonhouder dii en diii verticaal 300x250 MM - US21A6
Artikelnummer: 20484910 | Fabrikantnummer: US21A6 | EAN: 3250616365490
Het productnummer van de fabrikant is US21A6. Het EAN nummer is 3250616365490. Het interne artikelnummer is 20484910.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Breedte | 250 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 50 mm |
| Transparant | Nee |
| Snelsluiting | Ja |
| Hoogte | 300 mm |
| Aantal rijen | 2 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 20484910
Fabrikantnummer: US21A6