Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, grijs - WNA408
Artikelnummer: 26679158 | Fabrikantnummer: WNA408 | EAN: 3250617174480
Het productnummer van de fabrikant is WNA408. Het EAN nummer is 3250617174480. Het interne artikelnummer is 26679158.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK05 |
| Breedte | 75 mm |
| Inbouwbreedte | 75 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Aantal eenheden | 2 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Diepte | 24 mm |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Diameter boring (gaten) | 60 mm |
| Inbouwhoogte | 145 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
WCD Penaarde, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26670571
Fabrikantnummer: WNA100
Wisselschakelaar Verlicht (blauw), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679119
Fabrikantnummer: WNA002
2-Polige schakelaar W.1, grijs
Artikelnummer: 26679122
Fabrikantnummer: WNA008
Kruisschakelaar, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679123
Fabrikantnummer: WNA010
Wisselschakelaar Met controle verlichting (rood), W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679124
Fabrikantnummer: WNA003B
Wisselschakelaar, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679125
Fabrikantnummer: WNA001B
Wisselschakelaar, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679126
Fabrikantnummer: WNA011
Pulsdrukker (maak), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679127
Fabrikantnummer: WNA020
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager