Fischer RVS 304 DRAADEND M12 1MTR - 81312001
Artikelnummer: 20280196 | Fabrikantnummer: 81312001 | EAN: 8712061057689
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf draadeind, roestvaststaal (RVS), lengte 1000mm, draadmaat (metrisch) 12, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), kwaliteitsklasse RVS 304 (V2A), type schroefdraad metrisch, spoed schroefdraad 1.75mm, norm DIN 975
Het productnummer van de fabrikant is 81312001. Het EAN nummer is 8712061057689. Het interne artikelnummer is 20280196.
Aanvullende informatie
Draadeind DIN 976 M12x1000 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Draadstang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Met snijgroeven | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer RVS 304 DRAADEND M12 1MTR
Fischer DRDSTANG 81312002
Fischer DRDSTANG 81312002
Fischer DRDSTANG 81312002
Artikelnummer: 22664421
Fabrikantnummer: 81312002
Fischer DRDSTANG 81312003
Fischer DRDSTANG 81312003
Fischer DRDSTANG 81312003
Artikelnummer: 22664422
Fabrikantnummer: 81312003
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product