Fischer DRDSTANG 81312003 - 81312003
Artikelnummer: 22664422 | Fabrikantnummer: 81312003 | EAN: 8712061419357
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf Fischer draadeind
Het productnummer van de fabrikant is 81312003. Het EAN nummer is 8712061419357. Het interne artikelnummer is 22664422.
Aanvullende informatie
Draadeind DIN 976 M12x3000 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Draadstang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Lengte | 3000 mm |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Met snijgroeven | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer DRDSTANG 81312003
Fischer RVS 304 DRAADEND M12 1MTR
Fischer RVS 304 DRAADEND M12 1MTR
Fischer RVS 304 DRAADEND M12 1MTR
Artikelnummer: 20280196
Fabrikantnummer: 81312001
Fischer DRDSTANG 81312002
Fischer DRDSTANG 81312002
Fischer DRDSTANG 81312002
Artikelnummer: 22664421
Fabrikantnummer: 81312002
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product