Fischer DRDSTANG M8 RVS 1MT LG - 81308001
Artikelnummer: 20280207 | Fabrikantnummer: 81308001 | EAN: 8712061057443
Het productnummer van de fabrikant is 81308001. Het EAN nummer is 8712061057443. Het interne artikelnummer is 20280207.
| Klasse |
Draadstang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Met snijgroeven | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer DRDSTANG 81308002
Artikelnummer: 22664411
Fabrikantnummer: 81308002
Fischer DRDSTANG 81308003
Artikelnummer: 22664412
Fabrikantnummer: 81308003