Fischer SLTRING M8 RVS DS250 - 81208001
Artikelnummer: 20453787 | Fabrikantnummer: 81208001 | EAN: 8712061057207
Het productnummer van de fabrikant is 81208001. Het EAN nummer is 8712061057207. Het interne artikelnummer is 20453787.
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Gatvorm | Rond |
| Dikte | 1.6 mm |
| Gehard | Nee |
| Binnendiameter | 8.4 mm |
| Buitendiameter | 16 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Afgeschuind | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Fischer DRDSTANG M8 RVS 1MT LG
Artikelnummer: 20280207
Fabrikantnummer: 81308001
Fischer TAPBOUT M8X80 RVS DS50
Artikelnummer: 20523489
Fabrikantnummer: 80108511
Fischer TAPBOUT M8X90 RVS DS50
Artikelnummer: 20523500
Fabrikantnummer: 80108551
Fischer TAPBOUT M8X12 RVS DS200
Artikelnummer: 20523517
Fabrikantnummer: 80108151
Fischer TAPBOUT M8X70 RVS DS50
Artikelnummer: 20523520
Fabrikantnummer: 80108481
Fischer TAPBOUT M8X10 RVS DS200
Artikelnummer: 20523523
Fabrikantnummer: 80108131
Fischer TAPBOUT M8X40 RVS DS100
Artikelnummer: 20523574
Fabrikantnummer: 80108371
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer TAPBOUT M8X20 RVS DS100
Artikelnummer: 20523559
Fabrikantnummer: 80108231
Fischer ZESKBOUT 80008271 DS100
Artikelnummer: 22660588
Fabrikantnummer: 80008271
Fischer ZESKBOUT 80008311 DS100
Artikelnummer: 22660590
Fabrikantnummer: 80008311
Fischer ZESKBOUT 80008341 DS100
Artikelnummer: 22660592
Fabrikantnummer: 80008341
Fischer ZESKBOUT 80008371 DS100
Artikelnummer: 22660594
Fabrikantnummer: 80008371
Fischer ZESKBOUT 80008391 DS100
Artikelnummer: 22660596
Fabrikantnummer: 80008391
Fischer ZESKBOUT 80008401 DS100
Artikelnummer: 22660598
Fabrikantnummer: 80008401
Fischer ZESKBOUT 80008421 DS100
Artikelnummer: 22660600
Fabrikantnummer: 80008421
Fischer ZESKBOUT 80008441 DS100
Artikelnummer: 22660602
Fabrikantnummer: 80008441
Fischer ZESKBOUT 80008461 DS100
Artikelnummer: 22660604
Fabrikantnummer: 80008461
Fischer ZESKBOUT 80008481 DS50
Artikelnummer: 22660606
Fabrikantnummer: 80008481
Fischer ZESKBOUT 80008491 DS50
Artikelnummer: 22660608
Fabrikantnummer: 80008491